Huu..huuuu..bengang tul lah!

Salam kawan..huu..huu...sungguh bosan rasanya...lama tak update N3....dah dekat 2 minggu broadban buat hal..macam nak kena tukar jer....Hari2 duk pujuk hb...bila dia nak tolong settlekan masalah tenet ni.....

Ni..pun..hapdet pakai tenet opis...huu...huuu...Pe cita ler TBL yer...windu nak jln2 jenguk rumah semua...huu..huu....




" />

Comments

ieda said…
salam dik ... linduu lah .. patutlah dah lama x update .. heheh tenet prob .. huuhuh
Mia-Ina said…
sabar sue..cian dia.